Od pierwszego spotkania mieliśmy dobre przeczucie w związku z współpracą z Michalem. Zawsze podchodził do sprawy bardzo profesjonalnie, dawał dobre wskazówki  w dniu Ślubu oraz na zdjęciach w plenerze. Poświęcił nam dużo czasu w dniu ślubu… zawsze gdzieś był i chwytał obiektywem te dla nas wyjątkowe chwile, uchwycił uśmiech i płacz gości podczas ceremonii. Robiąc zdjęcia w plenerze nie patrzył na zegarek – spokój zawodowca! Bardzo polecamy Michała jako profesjonalnego fotografa i bardzo sympatycznego kontrahenta.

Żaneta & Jacek

Zadaniem fotografa ślubnego jest udokumentowanie tego wyjątkowego dnia. Michał dał nam jednak dużo więcej niż reportaż ślubny. Dostaliśmy: umiejętność bycia zawsze w najlepszym możliwym miejscu i idealnej chwili, bezcenną zdolność do fotografowania emocji, cierpliwość do nas i kochanych cioć, opanowanie i anielski spokój podczas sesji, poczucie humoru i świetną energię. Dzięki Michał!!

Paulina & Michał

Współpraca z Michałem zarówno podczas ślubu jak i podczas sesji ślubnej przebiegała rewelacyjnie. Czuliśmy się jak ze starym znajomym, chociaż widzieliśmy się pierwszy raz. Pełen profesjonalizm a zarazem luźna atmosfera. Wszystko przebiega sprawnie i z uśmiechem. A zdjęcia po prostu rewelacja. Zarówno my jak i wszyscy goście byli zachwyceni efektem końcowym. Zdjęcia dynamiczne, wyraźne, w akcji, z pazurem, a zarazem delikatne i subtelne. KaŅdą chwilę potrafił uchwycić w taki sposób jak tego oczekiwaliśmy. Do dzisiaj jak patrzymy na efekty jesteśmy w 100% procentach pewni, Ņe podjęliśmy dobrą decyzję wybierając Michała.

Oksana & Michał

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Michała. Zdjęcia są przepiękne i w pełni oddają atmosferę i emocje, które towarzyszyły nam w dniu ślubu. Sesja była bardzo udana – Michał zaproponował ciekawe plenery i „ustawiał” nas tak, żeby na zdjęciach wyglądać rewelacyjnie. Polecamy Michała bardzo serdecznie!

Magda & Tomek

Fotografia Michała cóż dużo mówić to po prostu widać. Od początku organizacji naszego ślubu stawialiśmy na zdjęcia nie na film. Chcieliśmy, aby zdjęcia to była nasza najpiękniejsza pamiątka i tak teŅ się stało. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych zdjęć. Zaufaliśmy w 100 % Michałowi bo tak naprawdę wcześniej nie ustaliliśmy nic poza datą i miejscem. I nie zawiedliśmy się. Zdjęcia 100 % spełniły nasze oczekiwania. Polecamy i dziękujemy

Natalia & Paweł

Planując ślub, dość nietypowo zdecydowaliśmy, Ņe nie chcemy na nim kamerzysty, ale za to fotografa musimy mieś najlepszego. Dlatego wybraliśmy Michała. Ujęcia pełne emocji – zatrzymał je dla nas. Co ważne: był wszędzie, a jakby go nie było. Sesja, której obawialiśmy się prawie na równi ze ślubem, okazała się świetną zabawą. Michał łączy w sobie profesjonalizm i pewien luz, który jest niezbędny w tak stresujących wydarzeniach jakimi są ślub i wesele. Widać, że praca jest równocześnie jego pasją. Dzięki czemu ma głowę pełną pomysłów i realizuje je, tworząc niepowtarzalne ujęcia. Cieszymy się, Ņe na niego trafiliśmy i polecamy.

Kasia & Zbyszko

Wybranie Michała jako naszego fotografa było bardzo dobrą decyzją. Michał uchwycił najpiękniejsze momenty tak ważnego dla nas dnia. To osoba niezwykle serdeczna i o miłym usposobieniu, dzięki czemu bardzo szybko nawiązał z nami porozumienie i sprawił, Ņe czuliśmy się przy nim swobodnie. Co więcej, Michał słucha potrzeb i życzeń pary młodej. Zdjęcia z naszego ślubu, wesela i sesji są piękne i stanowią niezapomnianą pamiątkę.

Magda & Filip

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Michałem,mamy cudowną pamiątkę w postaci pięknych zdjęć ślubnych.Z kolei podczas sesji plenerowej dobrze się bawiliśmy, mimo lekkiej tremy przed pozowaniem. Dzięki atmosferze,jaką wprowadzał Michał mogliśmy czuć się swobodnie i cieszyliśmy się tym:)
Polecamy gorąco.

Ewa & Michał

Chcielibyśmy podziękować Michałowi za zrobienie przepięknych zdjęć, cierpliwość, pomysłowość i pełen profesjonalizm. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia doskonale oddają chwile, które przeżyliśmy podczas ślubu i przede wszystkim pokazują jak dobrze wszyscy się bawili na weselu ! Sesja plenerowa w 100% spełniła nasze oczekiwania, Michał idealnie uchwycił chwile, widoki i to jacy jesteśmy! 🙂  Współpraca z Michałem to czysta przyjemność! Nam polecono i my zdecydowanie polecamy dalej!

Paulina & Michał